Wędrowny kurs drużynowych wędrowniczych

Mamy zaszczyt zaprosić Was na wędrowny kurs drużynowych wędrowniczych „Wyboistą drogą” (http://warszawaochota.zhp.pl/zkk/kursy/wyboista-droga), który odbędzie się w Beskidzie Niskim, w terminie 25-31.07. Kurs otrzymał akredytację Szkoły Instruktorskiej Chorągwi Stołecznej „Iluminacja”. Zgłoszenia na kurs przyjmujemy do 25.06.2014

Prowadzenie drużyny jest jak wyprawa. Wyprawa w nieznane. A droga, która tam wiedzie nie jest prosta, czasem wiedzie pod górę, czasem zakosami, nikt jej nie wyasfaltował. Jest przez to ciekawa i emocjonująca. Jest przygodą.

 

Nieprzedeptane szlaki, przyspieszony oddech na zdobytym szczycie, szum jodeł, którego nie da się zapomnieć, drewniane cerkwie majaczące w porannej mgle. To wszystko ma swój czar. Tamtędy wiedzie wyboista droga. Chodź tam z nami.

Na wyboistej drodze spotkasz ludzi. Często wydaje się bowiem, że ludzie tam są najważniejsi. Idąc w górach wyboistą drogą czujesz, że serce na wszystko masz gotowe, że tutaj patrzysz ludziom prosto w twarz.

Chodźmy razem wyboistą drogą, bowiem jest ona drogą, która zbliży nas do celu, którym jest prowadzenie drużyny wędrowniczej. Chodźmy razem tą drogą przed siebie i w głąb siebie.

Zapraszamy Cię na wyboistą drogę. Chodź z nami!

hm. Michał Korch 
w imieniu kadry kursu

Może Ci się spodobać...