Warsztaty z sytuacji intymnych dla kształceniowców

• 18 lutego w godzinach 10:00-15:00 serdecznie zapraszamy kadrę kształcącą na warsztaty z sytuacji intymnych skierowane na przekazanie wiedzy w ww zakresie na kursach przewodnikowskich i drużynowych.

Tym bardziej więc zachęcam, abyście przekazali informację do Waszych zespołów i w Waszych hufcach.

Poniżej szczegółowe dane:
– termin: 18 lutego, 10:00-15:00
– miejsce: siedziba Chorągwi Stołecznej, ul. Piaskowa 4

– zgłoszenia: przez formularz zgłoszeniowy do dnia 15 lutego do godz. 17:00, formularz dostępny jest tutaj (przewidzieliśmy miejsce dla 25 osób, liczy się kolejność zgłoszeń).

– warsztaty są bezpłatne i dedykowane dla kadry kształcącej z hufców Chorągwi Stołecznej

Jeśli ktoś z Was zgłosił się już na edycję CSI dzień wcześniej, a jednak powyższy termin jest bardziej odpowiadający – poproszę o taką informację.

Zachęcam, zapraszam w imieniu swoim i Ewy!

hm. Gosia Sochacka
Komendantka ChSI „Iluminacja”