Warsztaty krwiodawcze dla kadry drużyn i gromad

Krwiodawstwo to służba. Chcemy pokazać, jak z nią pracować w każdej drużynie. Zapraszamy drużynowych i przybocznych oraz inne zainteresowane osoby na warsztaty krwiodawcze. Pokażemy jak stosować dostępne narzędzia w pracy z tą dziedziną służby w drużynie każdego poziomu metodycznego.

Warsztaty odbędą się w niedzielę 8 kwietnia w godz. 14.00-17.00 (w siedzibie chorągwi przy ul. Piaskowej 4). Szczegóły wydarzenia w Komunikacie organizatora (otwórz komunikat w pliku PDF). Zainteresowane osoby wypełniają arkusz zgłoszeniowy na stronie: https://warsztatykrwiodawcze.zgloszenia24.pl

Kim jesteśmy?

Ośmioro członków klubu podczas niekonferencji specjalnościowej.

Członkowie Klubu Harcerskich Honorowych Dawców Krwi podczas (nie)Konferencji w 2017

Jesteśmy klubem specjalnościowym w Chorągwi Stołecznej. Zrzeszamy harcerzy, którzy są honorowymi krwiodawcami. Zajmujemy się promowaniem krwiodawstwa, krwiolecznictwa i dawstwa szpiku kostnego. W naszym klubie współpracują wędrownicy i instruktorzy z wielu hufców: Grodzisk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, W-wa Centrum, W-wa Wola, Pruszków. Naszym celem pokazywanie kadrze możliwości pracy z tym wymiarem służby. Zamierzamy w miarę możliwości wspierać każdą inicjatywę związaną z krwiodawstwem. Chcielibyśmy, żeby w każdym hufcu był przynajmniej jeden przedstawiciel klubu – ambasador krwiodawstwa.

 

Szkolenie polecają:

akademia soevj-01 5 żywioł identyfikator-01

 

Może Ci się spodobać...