Warsztaty dla opiekunów prób instruktorskich – II stopnia 10.03.2018r.

Chorągwiana Komisja Stopni Instruktorskich zaprasza do udziału w warsztatach drugiego stopnia dla opiekunów prób instruktorskich.

Warsztaty są skierowane do instruktorów mających już doświadczenie w prowadzeniu prób instruktorskich, pragnących odświeżyć oraz wzbogacić swoją wiedzę i umiejętności merytoryczne w tym zakresie.

Termin: 10 marca 2018 r. (09:00-14:00)

Miejsce: Siedziba Chorągwi ul. Piaskowa 4 w Warszawie

Zgłoszenia: do 08 marca 2018r. r. na e-formularzu

Cel: wzbogacenie warsztatu opiekunów, opracowanie materiału dotyczącego nowego SSI pomocnego zdobywającym stopnie oraz opiekunom prób.

Podczas tegorocznej edycji chcemy skupić się na następujących tematach:

• Wymagania na stopnie instruktorskie – praktyczne podejście do interpretacji zapisów, przykłady zadań – warsztat prowadzony przez współautora obowiązującego SSI
  • Materiał programowo-metodyczny jako wkład w dorobek Związku – czyli jaki?
  • Sytuacje problemowe – jak sobie z nimi radzić?

Wszelkie dodatkowe pytania prosimy kierować na adres mailowy ksi@stoleczna.zhp.pl

Czuwaj!

Ewa Partyka