Warsztaty dla przyszłych BOKK

Chorągwiane ZKK zaprasza na warsztaty „U progu BOKK”, które odbędą się w dniu 12 stycznia 2014 roku w siedzibie Chorągwi Stołecznej ZHP, ul. Piaskowa 4, w godz. 10.00-16.00. 

Zostały one przygotowane z myślą o tych, którzy planują zdobycie Brązowej Odznaki Kadry Kształcącej i rozpoczęcie służby na polu kształceniowym. W drugiej kolejności zapraszamy osoby, które już posiadają OKK, ale potrzebują szkoleń związanych z kształceniem kadry, by przedłużyć w przyszłości uprawnienia wynikające z posiadania odznaki.

Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku 9.01.2014 przez aplikację https://docs.google.com/forms/d/1HQN57fANguNK0CN-bjaf4XN_ekLNl7f_id0W676JKXU/viewform

Zapewniamy specjalistyczną kadrę prowadzącą, materiały, obiad 🙂

Warto wziąć udział w warsztacie, bo będzie mowa o dokumentach kształceniowych, dzięki którym m.in. nauczymy się przygotowywać idealne dokumenty szkoleniowe (konspekty, wnioski o przyznanie OKK etc). Porozmawiamy również o kształceniowej rzeczywistości, poznamy Szkoły Instruktorskie ZHP oraz dowiemy się, jak wykorzystać potencjał hufcowych i między hufcowych ZKK do prowadzenia rzetelnego i merytorycznego kształcenia na terenie swojego działania. Wszystko zwieńczone będzie refleksją na temat każdego z nas jako kadry kształcącej. 

 

Komendantka warsztatów 
hm. Ewa Sidor

Może Ci się spodobać...