Warsztaty Audio & Video. Zaproszenie

Propozycja dla tych, którzy cenią profesjonalizm, są otwarci na nowe i… mają refleks. Zapraszamy Was do udziału w nisko limitowanych Warsztatach Audio & Video. Warsztaty w zasadzie będą dwa: jeden radiowy, drugi – filmowy. Oba startują już 23 marca. Warsztat Audio poprowadzą druhowie z Harcerskiego Radia „Warta”. Na falach eteru poprowadzą Was przez tajniki pracy z cyfrowym sprzętem rejestrującym dźwięk w doskonałej jakości, ale także pracy z własnym głosem. Do tego spróbujecie swoich sił w obróbce materiału dźwiękowego i montażu krótkiej formy dziennikarskiej. Przeszkoleni będą mieli szansę wykorzystać chorągwiane dyktafony cyfrowe oraz mikrofony do realizacji harcerskich projektów.

Warsztat Video poprowadzi dla Was Patryk Gagan z firmy Gagan Media, który pokaże Wam w jaki sposób rejestrować ultra-stabilny obraz z wykorzystaniem kamerki cyfrowej DJI OSMO. Taki sprzęt mamy na stanie chorągwi, a to oznacza, że po przeszkoleniu będziecie mogli wykorzystać go w realizacji harcerskim projektów filmowych.

Na oba warsztaty limit zgłoszeń to 10 osób. Zapisy formularzem online ruszają 10 marca o godz. 21.00. Szczegóły w Komunikacie organizatora.

Szkolenie napędzają:

akademia soevj-01 5 żywioł identyfikator-01

Może Ci się spodobać...