Warsztat prowadzenia rozmów i mediacji – 25 stycznia

Pierwsza w 2014 roku zbiórka jest zarazem ostatnią z cyklu zbiórek przypisanych na 2013 rok (grudniowa zbiórka została przełożona na styczeń). Na warsztat bierzemy „PROWADZENIE ROZMÓW I MEDIACJI”. Zbiórka odbędzie się w sobotę 25 stycznia.

U podstaw zajęć leży twierdzenie, że to właśnie rozmowa jest podstawową formą pracy z kadrą. Przekonajmy się więc, że prowadzenie rozmów to również ważna umiejętność instruktora, umiejętność którą można i należy szlifować. Mediacje zaś to szczególny rodzaj prowadzenia rozmowy między stronami. Często w pracy z kadrą mamy do czynienia z różnicą zdań i wówczas zdolność doprowadzenia rozmowy do konstruktywnego rozwiązania jest bardzo przydatna. 

Więcej szczegółów oraz formularz zgłoszeniowy – tutaj.

Może Ci się spodobać...