Wakacyjny rejs Zawiszą Czarnym. Wolne miejsca

Zapraszamy instruktorów, starszyznę, wędrowników i harcerzy starszych -członków Chorągwi Stołecznej ZHP (i nie tylko) do wzięcia udziału w rejsie morskim flagowym żaglowcem ZHP ” Zawisza Czarny”. Trasa: Gdynia -Sztokholm.Termin: 25.08-03.09.2017 r. W programie rejs żaglowcem, nauka rzemiosła żeglarskiego, zwiedzanie zagranicznych miast, muzeum galeonu Vasa wydobytego po latach spoczywania na dnie morskim, Oryginalny Skansen, od którego nazwę wzięły tego rodzaju muzea, kominki harcerskie .
Rejs będzie wpisany na listę imprez 100-lecia ruchu wodnego w ZHP, a w związku z tym będzie możliwość zdobycia odznaki 100-lecia. Odpłatność: około 1800 zł (może ulec zmianie na plus lub minus w zależności od kosztów podróży promem na trasie Nynashamn -Gdańsk). Możliwa płatność w ratach.

Organizator: Zespół Pilota Chorągwi Stołecznej ZHP.

Kontakt: pilot@stoleczna.zhp.pl