Wakacyjny konkurs specjalnościowy

Rok temu kilka drużyn, które wprowadziły do obozowych programów działania specjalnościowe i wysłały fotorelacje z ich realizacji, wygrały vouchery o łącznej wartości 1000 zł. Wydały je na sprzęt specjalistyczny dla drużyn. Zapraszamy drużyny i gromady do udziału w konkursie w tym roku. Pula nagród to tym razem 1500 zł. Mamy do „rozdania” 4 vouchery: 2×500 zł, 1×300 zł i1x 200 zł. Dla drużyn/gromad, które najfajniej wplotą działanie specjalnościowe w plan obozowy.
Zasady konkursu i wszelkie informacje znajdziecie na stronie: http://stoleczna.zhp.pl/choragiew/zespoly/specjalnosci/od-przygody-do-pasji
Zgłoszenia do 27 czerwca. To ostatnia szansa na zgłoszenie. Będę wdzięczny za przekazanie do kadry drużyn.
Konkurs „Od przygody do pasji” jest organizowany w ramach programu specjalnościowego „5 żywioł”. Jego celem jest wzrost udziału działań specjalnościowych w programach pracy drużyn.
Czuwaj!
hm. Marcin Adamski