Wakacyjny konkurs dla drużyn

Tworzysz obozowy program dla swojej drużyny? To idealny moment, aby dodać do niego dodatkową szczyptę przygody, pierwiastek pasji, nutkę adrenaliny, a na koniec okrasić solidną dawką dobrej zabawy. Ogłaszamy konkurs dla drużynowych, którzy nie boją się eksperymentować i chcą spróbować czegoś nowego, aby obóz był jeszcze większą przygodą oraz impulsem do rozwijania pasji życiowych zuchów i harcerzy.

Trzy kroki do sukcesu:

1.    Zainspiruj się programem harcerskich specjalności, które spotkasz na Mixerze programowym (9 maja na HOS w godzinach 10.00-16.00). Zdobądź w czasie imprezy „Piaty żywioł” i odbierz hasło uprawniające do udziału w konkursie (zgłoszenia i głosowania).
2.    Wzbogać program obozowy drużyny o wybraną przez siebie specjalność. Zgłoś udział drużyny w konkursie do 20 czerwca, opisując jakie działanie specjalnościowe zrealizujecie w czasie obozu.
3.    Podziel się swoim sukcesem! Do 20 września przygotuj i wyślij fotoreportaż z realizacji zaplanowanego działania specjalnościowego.

Kto i co wygra?

Zwycięzców wyłonimy w głosowaniu zamkniętym. Każdy uczestnik Mixera programowego będzie miał prawo oddać głos na najlepsze jego zdaniem realizacje zaprezentowane w reportażach. Nie zdradzamy, jakie będą kryteria wyboru, czyli o co zapytamy Was w głosowaniu.  Warto jednak realizować działania spektakularne, będące dla Was nowością i wyzwaniem na miarę możliwości drużyny.

Nagrody

Nagrodami w konkursie są 3 vouchery (o wartości 500 zł, 300 zł i 200 zł) do wydania na sprzęt specjalistyczny do śródrocznej pracy z wybraną specjalnością.

Więcej informacji

Informacje o konkursie dostępne będą na stronie www.stoleczna.zhp.pl  oraz na www.facebook.com/5zywiol od 20 maja. Tego dnia ruszą także zgłoszenia. Masz pytania? Odezwij się na 5zywiol@stoleczna.zhp.pl

> PLAKAT KONKURSU (PDF)