WAGGGS: nowa propozycja programowa

Światowe Stowarzyszenie Przewodniczek i Skautek przygotowuje co roku propozycję programową, która określa kierunek działania WAGGGS i organizacji członkowskich nie tylko na jeden dzień – 22 lutego, ale na cały rok.

 

W latach 2009 -2015 propozycje WAGGGS objęły tematycznie wszystkie Milenijne Cele Rozwoju. W roku ubiegłym zapoczątkowany został nowy cykl, realizujący strategię WAGGGS na lata 2015-2017: Connect, Grow, Impact.

 

A zatem po roku pracy z tematem budowania więzi, podejmujemy działania związane ze wzrostem, rozkwitem, rozwojem. Realizacja zadań zaproponowanych przez WAGGGS ma pomóc w rozwoju wszystkim – organizacji światowej, organizacjom członkowskim, drużynom oraz indywidualnym członkiniom i członkom naszego ruchu.

 

Propozycja programowa Grow jest dostępna na stronach WAGGGS oraz w Centralnym Banku Pomysłów ZHP, gdzie można znaleźć pełna wersję w języku angielskim, a także skrót po polsku

 

http://cbp.zhp.pl/propozycje/grow-propozycja-wagggs-na-dmb-2017/

 

Zachęcamy wszystkich do sięgania po propozycję programową WAGGGS na Dzień Myśli Braterskiej 2017 przez cały rok.

Może Ci się spodobać...