Szkolenia przed HAL

W tym roku Zespół HALiZ Chorągwi Stołecznej przygotował trzy rodzaje szkoleń przed tegoroczną Akcją Letnią.

1. SZKOLENIE DLA POCZĄTKUJĄCYCH KOMENDANTÓW

Szkolenie dla osób, które pierwszy raz będą odpowiedzialne za organizację wypoczynku. Szkolenie jest kierowane głównie dla początkujących komendantów i jest ono dla nich obowiązkowe. Odbędzie się ono w dwóch terminach do wyboru: 24 kwietnia oraz 8 maja w siedzibie Chorągwi Stołecznej, w godzinach 18:30 – 20:30.
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
W razie pytań związanych ze szkoleniem prosimy o kontakt z zespołem HALiZ: haliz@stoleczna.zhp.pl

2. SZKOLENIE FINANSOWE

Szkolenie kierowane jest do wszystkich osób zajmujących się na obozach finansami oraz rozliczeniem. Odbędzie się ono w dwóch terminach: 23 i 30 maja w siedzibie Chorągwi Stołecznej w godzinach 17:30 – 20:30 (godzina zakończenia jest uzależniona od ilości zapytań pojawiających się na szkoleniu).
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
W razie pytań związanych ze szkoleniem prosimy o kontakt ze Skarbnikiem Chorągwi skarbnik@stoleczna.zhp.pl lub Biurem Chorągwi choragiew@stoleczna.zhp.pl

Program Szkolenia:
  • wprowadzenie
  • omówienie źródeł finansowania DSCZ na wypoczynek
  • omówienie i kwalifikacja kosztów obozu
  • nowa książka finansowa zasady wypełniania książki
  • saldo po wypoczynku co dalej
  • zasady rozliczania i składania rozliczenia finansowego
  • zamkniecie rozliczenia wypoczynku

3. SZKOLENIE DLA HUFCOWYCH PEŁNOMOCNIKÓW HALiZ

Szkolenie kierowane jest do osób odpowiadających w Hufcach za zagadnienia związane z HALiZ. Odbędzie się ono 29 kwietnia w siedzibie Chorągwi Stołecznej w godzinach 18:30 – 20:30.
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Podsumowując, nadchodzące terminy szkoleń:

1. 24 kwietnia, 18:30 – 20:30 SZKOLENIE DLA KOMENDANTÓW
  2. 29 kwietnia, 18:30 – 20:30 SZKOLENIE DLA PEŁNOMOCNIKÓW HALiZ