SYNERGIA ZLOT 2020

ZLOT CHORĄGWI STOŁECZNEJ SYNERGIA ZOSTAJE PRZENIESIONY Z TERMINU 8 – 10 MAJA. O NOWYM TERMINIE ZDECYDUJE KOMENDA CHORĄGWI WRAZ Z KOMENDANTAMI HUFCÓW.

O NOWYM TERMINIE POINFORMUJEMY TUTAJ NA STRONIE.

Chorągiew Stołeczna liczy ponad 12 tys. członków – zuchów, harcerzy, harcerzy starszych, wędrowników i instruktorów. Wspólnie mamy ogromny potencjał wprowadzania zmian do otaczającego nas świata.

W maju odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, na które zaproszeni są wszyscy członkowie Chorągwi – SYNERGIA ZLOT 2020. Podczas zlotu harcerze i harcerki mieszkający na co dzień na dwóch końcach miasta i okolic będą mieli okazję do spotkania – nasza Chorągiew działa na terenie Warszawy i aglomeracji warszawskiej.

W skład sztabu organizacyjnego wchodzą instruktorzy ze wszystkich stołecznych hufców – SYNERGIA jest naszym wspólnym przedsięwzięciem, podczas którego razem chcemy zacząć zmieniać świat.

DALEKOWZROCZNI

Hasłem tegorocznego zlotu chcemy nawiązać do tego, jak zmienia się nasz świat w obszarze klimatycznym i jak ważne jest dbanie o środowisko i planetę, na której żyjemy. Podczas zlotu chcemy pokazywać rozwiązania związane z możliwością każdego z nas – zucha, harcerza, wędrownika, instruktora – do codziennego dbania o planetę, a także innowacyjnie podejście do rozwiązań na skalę drużyn, szczepów i hufców.

EKO OBÓZ
EKO SŁUŻBA
EKO ŻYCIE

KWESTIE ORGANIZACYJNE

Termin zlotu: 8 – 10 maja 2020 r.

Miejsce zlotu: Warszawa, zielone okolice Wisły

Forma zlotu: biwak patroli/drużyn pod namiotami

Zgłoszenia
I tura do 15 marca (koszt 50 zł)
II tura do 29 marca (koszt 70 zł)

Regulamin wraz z informacją o ochronie danych osobowych

Kontakt: zlot@stoleczna.zhp.pl

Zapiszcie datę w kalendarzu, zbierajcie swoje patrole i do zobaczenia!