Światowe Jamboree Skautowe – jeszcze możesz jechać!

 

To prawdopodobnie ostatnia szansa, by zgłosić się do udziału w Światowym Jamboree Skautowym w USA. Impreza odbędzie się w wakacje 2019. Jeden ze stołecznych patroli zaprasza na wspólny wyjazd.

Światowe Jamboree Skautowe to największa impreza dla skautów z całego świata. Odbywa się raz na cztery lata, zawsze w innej części świta.

24. Światowe Jamboree Skautowe odbędzie się w dniach od 22 lipca do 2 sierpnia 2019 r. na terenie The Summit Bechtel Family National Scout Reserve w Zachodniej Wirginii. Jamboree współorganizują trzy organizacje skautowe: Scouts Canada, Asociación de Scout de México i Boy Scouts of America. Hasłem 24-go Jamboree jest “Unlock the New World – Uwolnij Nowy Świat”. Więcej informacji o zlocie: https://jamboree2019.zhp.pl/

 

Kontakt do patrolowej: Kinga Socha, tel. +48 502 323 737.

Może Ci się spodobać...