Sukcesy łuczników-amatorów

Za nami pierwsze Mistrzostwa Chorągwi Stołecznej ZHP w łucznictwie terenowym. W imprezie wzięło udział 20 osób w różnym wieku – od harcerzy, przez harcerzy starszych, do wędrowników oraz kadry instruktorskiej.

Na uczestników czekało sześć stanowisk strzeleckich o różnym stopniu trudności. Zawodnicy musieli zmierzyć się nie tylko ze zróżnicowaną długością torów, ale także z dodatkowymi utrudnieniami związanymi z ukształtowaniem terenu. Wszyscy uczestnicy zostali wyróżnieni dyplomami, a najlepsi zawodnicy otrzymali medale, koszulki oraz akcesoria strzeleckie.

Mistrzostwa rozegrane zostały na terenie Harcerskiego Ośrodka Specjalności, na Cyplu Czerniakowskim w Warszawie. O profesjonalny przebieg wydarzenia zadbali wspólnie Stowarzyszenie Mokotowski Klub Łuczniczy „STRZAŁA” oraz Harcerski Klub Specjalnościowy „MKŁ Strzała” z Hufca ZHP Warszawa Mokotów.

Impreza zorganizowana została przy wsparciu finansowym ze środków Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy w ramach projektu pt. „Sport dostępny i otwarty”, realizowanego przez Chorągiew Stołeczną ZHP w okresie październik-grudzień 2017 r.

Album zdjęć z wydarzenia można znaleźć na portalu Facebook (przejdź do albumu w portalu Facebook).

 

Może Ci się spodobać...