STOŁECZNI 2023

Kim jesteśmy?

Stołeczni 2023 to grupa Ambasadorów Jamboree 2023 wspierająca działania drużynowych i przybocznych, namiestników, kształceniowców, programowców, pełnomocników zagranicznych i innych instruktorów zainteresowanych prowadzeniem współpracy międzynarodowej w trakcie śródrocznej pracy drużyn harcerskich i gromad zuchowych.

Jak zacząć? O czym pamiętać? – My znamy odpowiedzi na Wasze pytania!

Z czym przybywamy?

Wszystkich tych, którzy chcieliby rozpocząć przygodę ze współpracą międzynarodową zapraszamy na warsztaty STOŁECZNI 2023, które odbędą się w dn. 10 listopada br. w ramach Kształceniowego Bigosu Chorągwi Stołecznej ZHP. Podczas warsztatów będzie można dowiedzieć się o:

• formach współpracy międzynarodowej,
  • sposobach na przełamywanie barier językowych,
  • jak pracować z propozycją programową jaką jest plakietka Ambasadora Jamboree 2023.

Tym, którzy po prostu szukają ciekawej inspiracji programowej proponujemy 5 prostych zadań umożliwiających zdobycie plakietki Ambasadora Jamboree 2023. Jeżeli tak jak my nie możecie się już doczekać 2023 roku i 40 tys. skautów, którzy spędzą kilkanaście niezapomnianych dni w Polsce, to z całą pewnością ta plakietka jest dla Was na wyciągnięcie ręki!
Więcej informacji na ten temat na: www.fsj.zhp.pl w zakładce AMBASADORZY JAMBOREE. Czas na zdobycie plakietki tylko do końca listopada!

Gdzie nas znaleźć?

Informacji o nas i naszych działaniach należy szukać na oficjalnej stronie internetowej Chorągwi Stołecznej ZHP oraz stronach na Facebooku: Stołeczni harcerze i Poland 2023.

Jak się z nami skontaktować?

Oczywiście mailowo! Każdy stołeczny hufiec ma swojego koordynatora:

Hufce

Ambasador

Błonie, Celestynów, Garwolin, Legionowo, Otwock

pwd. Aneta Radziszewska

aneta.radziszewska@zhp.net.pl

Piastów, Pruszków, Ursus, Zalew, Żoliborz

pwd. Katarzyna Olech

katarzyna.olech@zhp.net.pl

Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Ochota, Wawer, Wola oraz akademicy

pwd. Monika Bajkowska

monika.bajkowska@zhp.net.pl

Centrum, Mokotów, Ursynów oraz środowiska NS

Hanna Małek

hanna.malek@zhp.net.pl

Nowy Dwór Mazowiecki, Praga Południe, Sulejówek, Tłuszcz, Zielonka

phm. Stanisław Matysiak

stanislaw.matysiak@zhp.net.pl

Piaseczno, Praga Północ, Wołomin, Ząbki

pwd. Wawrzyniec Wojszko-Kołodyński

wojszko-kolodynski@zhp.net.pl

Ta przygoda rozpoczyna się już dziś! Spark the adventure!