Stołeczne specjalności dla McDonald’s

W miniony weekend dwa stołeczne inspektoraty specjalnościowe  – wspólnie i zgodnie – prowadziły zajęcia programowe dla dzieci z Bielawy (okolice Konstancina-Jeziorny) podczas Rodzinnego Pikniku Rowerowego zorganizowanego na parkingu McDonald’s w Bielawie.

Inspektorat ratowniczy prowadził punkt pierwszej pomocy, na którym uczył i sprawdzał umiejętności resuscytacji oraz procedury wzywania pogotowia, Inspektorat Harcerskiej Służby Granicznej i Służby Zabezpieczenia prowadził zajęcia w miasteczku ruchu drogowego, gdzie weryfikował umiejętności jazdy oraz znajomości przepisów, znaków drogowych oraz procedur bezpieczeństwa w zachowaniu się w ruchu drogowym.

Działania stołecznych inspektoratów realizowane były na rzecz restauracji McDonalds. W zamian za zaangażowanie, inspektoraty oraz buro chorągwi otrzymają materiały szkoleniowe oraz biurowe. W akcji wzięli udział: Filip Hajnus, Aleksandra Załęska, Albert Zapalski, Agnieszka Fietkiewicz-Zapalska, Magdalena Bałabańska i Łukasz Piwko.

(zdjęcia: Inspektorat HSZ)

Może Ci się spodobać...