Mistrzostwa Ratownicze – zaproszenie

Inspektorat Ratowniczy Chorągwi Stołecznej ZHP serdecznie zaprasza na tegoroczne Mistrzostwa Ratownicze (8-10 czerwca, Warszawa). Impreza adresowana jest o osób, które ukończyły 16 lat – harcerzy Chorągwi Stołecznej, ale także innych organizacji związanych z ratownictwem i pierwsza pomocą. Start w patrolach 4-osobowych, w których może być maksymalnie jedna osoba z uprawnieniami KPP.

Wszelkie szczegóły organizacyjne znajdują się w załączonym Komunikacie Organizatora (otwórz komunikat w pliku PDF).

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Poszukiwani są nie tylko uczestnicy, ale także pozoranci i sędziowie. Formularze zgłoszeniowe znajdują się w załączonym komunikacie.

Wydarzenie poleca:

5 żywioł identyfikator-01

Może Ci się spodobać...