Stołeczna szyje maseczki – dołącz do akcji!

STOŁECZNE SZYCIE MASECZEK – GRUPA NA FB

Koordynacja #StołecznaSzyjeMaseczki!

Zebraliśmy od hufców informacje o posiadanych zasobach i siłach przerobowych, oraz zapotrzebowanie od szpitali. Osoby zainteresowane pomocą prosimy aby kontaktowały się bezpośrednio z koordynatorami hufców działających na terenie dzielnicy. Za pośrednictwem koordynatorów będą dostarczane materiały potrzebne do szycia.

Szpital Bielański

Maseczki bawełna + fizelina

Hufiec Warszawa-Żoliborz (koordynatorka Anna Rudzińska – anna.rudzinska@zhp.net.pl)

Hufiec Warszawa-Ursus-Włochy (koordynator Marcin Mazurkiewicz – marcin.mazurkiewicz@zhp.net.pl)

Szpital Bródnowski

Hufiec Warszawa-Praga-Północ (koordynator
Maciek Zwierzyński – maciej.zwierzynski@zhp.net.pl i Bartosz Romaniuk – komendant@pragapolnoc.zhp.pl)

Szpital na Karowej

Maseczki z 3 warstw fizeliny

Hufiec Warszawa Centrum ( koordynatorzy Anna Aniszewska – aniszewska.anna@zhp.net.pl, Krzysztof Krystman – krzysztof.krystman@zhp.net.pl)

Hufiec Warszawa-Ursynów (koordynatorka Jagna Słomka – jagna.slomka@zhp.net.pl)

Hufiec Sulejówek (koordynatorka Kinga Kryńska – kinga.krynska@zhp.net.pl)

Szpital na Stępińskiej

Maseczki bawełna + fizelina

Hufiec Warszawa-Mokotów (Koordynatorzy Ala Chmielewska – chmielewska.alicja@zhp.net.pl, Jan Marzantowicz – jan.marzantowicz@zhp.net.pl)

Szpital na Płockiej

2 rodzaje: 2 warstwy bawełny lub 2 bawełna + fizelina

Hufiec Warszawa-Wola (koordynatorka Maria Zajkowska – maria.zajkowska@zhp.net.pl)

Szpital Powiatowy w Pruszkowie

Maseczki z 3 warstw fizeliny

Hufiec Pruszków (koordynator Adrian Duszczyk – adrian.duszczyk@zhp.net.pl)

Hufiec Piastów (Koordynator Wojtek Leżoń – wojciech.lezon@zhp.net.pl)

Szpital Zachodni w Grodzisku Mazowieckim

Hufiec Grodzisk Mazowiecki (Koordynatorka Dorota Grygiel – dorota.grygiel@zhp.net.pl)

Nowodworskie Centrum Medyczne

Maseczki z 3 warstw fizeliny

Hufiec Nowy Dwór Mazowiecki (koordynator Marcin Janiszewski – komendant@nowydwormazowiecki.zhp.pl

Centrum Zdrowia Dziecka

Hufiec Warszawa-Wawer (koordynator Marcin Swiderski – marcin.swiderski@zhp.net.pl)

Szpital Dziecięcy w Dziekanowie Leśnym

Hufiec Nowy Dwór Mazowiecki (koordynator Marcin Janiszewski)

Szpital Wolski na Kasprzaka

Hufiec Warszawa Wola (koordynatorka Maria Zajkowska)

Powiatowe Centrum Zdrowia w Otwocku

Hufiec Otwock (Koordynator Jakub Żółkowski)

Międzyleski Szpital Specjalistyczny

Hufiec Warszawa-Wawer (koordynator Marcin Swiderski)

Pruszkowski Szpital Kolejowy

Hufiec Pruszków (koordynator Adrian Duszczyk)

Hufiec Grodzisk Mazowiecki (koordynatorka Dorota Grygiel)

Szpital w Tworkach

Hufiec Pruszków (koordynator Adrian Duszczyk)

Hufiec Piastów (koordynator Wojtek Leżoń)

Szpital Dziecięcy przy ul Niekłańskiej

Hufiec Sulejówek (koordynatorka Kinga Kryńska)

Centrum Attis

Hufiec Warszawa Wola (koordynatorka Maria Zajkowska)

Szpital Dziecięcy przy ul. Niekłańskiej

Hufiec Sulejówek (koordynatorka Kinga Kryńska)

Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny

Hufiec Warszawa Mokotów (koordynatorzy Ala Chmielewska Jan Marzantowicz)

Centralny Szpital Kliniczny UCK WUM

Hufiec Warszawa Ursynów (koordynatorka Jagna Słomka)

Hufiec Piaseczno (koordynatorka Paula Koszutska)

Szpital Szaserów

Hufiec Warszawa Centrum (koordynatorzy Anna Aniszewska Krzysztof Krystman)

Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej

Hufiec Warszawa Żoliborz (koordynatorka Anna Rudzińska)

Szpital w Radzyminie

Hufiec Sulejówek (koordynatorka Kinga Kryńska)

Hufiec Ząbki (koordynatorka Sylwia Kubicka)

Pozostałe stołeczne pogotowia maseczkowe:

Hufiec Warszawa-Praga-Południe (koordynatorka Anna Bodzińska – anna.bodzinska@zhp.net.pl)

Spełnione prośby

Szpital w Mińsku Mazowieckim

Dostarczono już 200 sztuk! Prośba spełniona.

Hufiec Sulejówek (koordynatorka Kinga Kryńska

Mazowiecki Szpital Wojewódzki Drewnica

Dostarczono już 1000 sztuk! Prośba spełniona.

Hufiec Ząbki (koordynatorka Sylwia Kubicka)

Szpital w Piasecznie

Dostarczono już 1500 sztuk! Prośba spełniona.

Maseczki bawełniane z kieszonką na fizelinę

Hufiec Piaseczno (koordynatorka Paula Koszutska – paula.koszutska@zhp.net.pl)

Centrum Onkologiczne w Warszawie

Dostarczono już 200 sztuk! Prośba spełniona.

Maseczki bawełniane z kieszonką

Hufiec Piaseczno (koordynatorka Paula Koszutska)

Szpital w Wołominie

Dostarczono już 1000 sztuk! Prośba spełniona.

Maseczki z 3 warstw fizeliny

Hufiec Wołomin (koordynator Karol Gołaszewski – karol.golaszewski@zhp.net.pl)

Hufiec Ząbki (koordynatorka Sylwia Kubicka – komendantka@zabki.zhp.pl)

Informacje będą aktualizowane na bieżąco. Ostatni aktualizacja: 02.042020, godz. 17:30

Może Ci się spodobać...