Start-Up 2015!

Zanotuj sobie już dzisiaj w kalendarzu, że w październiku będzie organizowane polsko-niemieckie seminarium kontaktowe dla drużynowych i szczepowych pod nazwą „Start-Up”.
Celem seminarium jest
·         przygotowanie drużynowych i szczepowych do prowadzenia współpracy międzynarodowej poprzez warsztaty prowadzone w mieszanych polsko-niemieckich grupach,
·         umożliwieniem znalezienia partnera z Niemiec do wspólnego projektu,
·         poinformowanie o możliwości merytorycznego i finansowego wsparcia projektów z Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży www.pnwm.org.
Szczegóły dotyczące terminu, miejscowości w Niemczech, w której odbędzie się Start-Up i wpisowego ukażą się najpóźniej na początku września.

Wydział Zagraniczny zorganizuje przejazd autobusem na miejsce seminarium.

Relacja z poprzedniego Startu-Upu w Polsce http://skauting.zhp.pl/czytnik-aktualnosci/items/start-up-2014.html

phm. Dorota Wieluńska
Członek Zespołu PR Chorągwi Stołecznej