Nadchodzące wydarzenia

02.10.2014 18:30 - 21:00
Zbiórka referatu szczepów - Inspiracje i planowanie

04.10.2014 10:00 - 15:00
Konferencja "Chorągiew Stołeczna 2018"

07.10.2014 17:30 - 20:30
Wtorkowy kurs phm dla dorosłych (2/10)

09.10.2014 17:30 - 20:00
Posiedzenie ChKSI

14.10.2014 17:30 - 20:30
Wtorkowy kurs phm dla dorosłych (3/10)

Losowe zdjęcie z galerii

Reklama
Czym się zajmuje harcerstwo? PDF Drukuj
Wkrótce aktualizacja...
 

KOMENDA CHORĄGWI - kontakt

Komendantka Chorągwi

hm. Paulina Gajownik

komendantka@stoleczna.zhp.pl

 

Skarbnik Chorągwi

hm. Bartosz Kowalewski

skarbnik@stoleczna.zhp.pl

tel. 533 318 711

 

Zastępca komendantki

phm. Karolina Burns

karolina@stoleczna.zhp.pl

tel. 533 318 712

 

Członek komendy ds. programu i pracy z kadrą

hm. Marcin Adamski

marcin@stoleczna.zhp.pl

 

 

Członkini komendy ds. kształcenia

hm. Magdalena Dąbrowska

magdalena@stoleczna.zhp.pl

dyżury: czwartek od godz. 18.30 do 21.00

 

Członek komendy ds. strategii i wizerunku

phm. Grzegorz Parys

grzegorz@stoleczna.zhp.pl