Nadchodzące wydarzenia

04.09.2014 17:45 - 19:45
Zbiórka komisji rewizyjnej chorągwi

04.09.2014 17:45 - 19:45
Odprawa komendantów hufców

15.09.2014 17:30 - 20:00
Posiedzenie ChKSI

19.09.2014 19:00 - 21.09.2014 16:00
Kurs phm SUENO (I zjazd)

24.09.2014 18:00 - 20:30
IV zbiórka CH SI Iluminacja - warsztaty dla hufcowych ZKK "System pracy z kadrą w hufcu"

Losowe zdjęcie z galerii

Reklama
Czym się zajmuje harcerstwo? PDF Drukuj
Wkrótce aktualizacja...
 

KOMENDA CHORĄGWI - kontakt

Komendantka Chorągwi

hm. Paulina Gajownik

komendantka@stoleczna.zhp.pl

 

Skarbnik Chorągwi

hm. Bartosz Kowalewski

skarbnik@stoleczna.zhp.pl

tel. 533 318 711

 

Zastępca komendantki

phm. Karolina Burns

karolina@stoleczna.zhp.pl

tel. 533 318 712

 

Członek komendy ds. programu i pracy z kadrą

hm. Marcin Adamski

marcin@stoleczna.zhp.pl

 

 

Członkini komendy ds. kształcenia

hm. Magdalena Dąbrowska

magdalena@stoleczna.zhp.pl

dyżury: czwartek od godz. 18.30 do 21.00

 

Członek komendy ds. strategii i wizerunku

phm. Grzegorz Parys

grzegorz@stoleczna.zhp.pl