Nadchodzące wydarzenia

30.07.2014
Upływa termin przekazania kwartalnego raportu przez komisje rewizyjne hufców

31.07.2014 14:30 - 03.08.2014 15:00
Ogólnopolski Zlot Chorągwi Stołecznej

01.08.2014 17:00 - 00:00
Rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

04.09.2014 17:45 - 19:45
Zbiórka komisji rewizyjnej chorągwi

15.09.2014 17:30 - 20:00
Posiedzenie ChKSI

Losowe zdjęcie z galerii

Reklama
Czym się zajmuje harcerstwo? PDF Drukuj
Wkrótce aktualizacja...
 

KOMENDA CHORĄGWI - kontakt

Komendantka Chorągwi

hm. Paulina Gajownik

komendantka@stoleczna.zhp.pl

 

Skarbnik Chorągwi

hm. Bartosz Kowalewski

skarbnik@stoleczna.zhp.pl

tel. 533 318 711

 

Zastępca komendantki

phm. Karolina Burns

karolina@stoleczna.zhp.pl

tel. 533 318 712

 

Członek komendy ds. programu i pracy z kadrą

hm. Marcin Adamski

marcin@stoleczna.zhp.pl

 

 

Członkini komendy ds. kształcenia

hm. Magdalena Dąbrowska

magdalena@stoleczna.zhp.pl

dyżury: czwartek od godz. 18.30 do 21.00

 

Członek komendy ds. strategii i wizerunku

phm. Grzegorz Parys

grzegorz@stoleczna.zhp.pl