Kapelan
Międzynarodowy Zlot Harcerzy i Skautów WICEK 2013 PDF Drukuj

W roku, w którym obchodzimy setną rocznicę urodzin Druha Wicka, spotykamy się na Międzynarodowym Zlocie Harcerzy i Skautów WICEK 2013.

Pragniemy uczcić przesłanie służby błogosławionego ks. phm. Wincentego Frelichowskiego. Chcemy, tak jak on, rozwijać ruch harcerski – nowoczesny, aktywny, atrakcyjny programowo, który działa dla nas wszystkich i całego społeczeństwa.

Zgłoszenia do końca kwietnia.

Szczegóły na stronie: www.wicek2013.pl

Kapelan Chorągwi

ps. w sprawie wspólnego transportu proszę o kontakt na e-mail.

Pielgrzymka ZHP na Jasną Górę PDF Drukuj

Druhny i Druhowie!
Zapraszam do udziału w Pielgrzymce ZHP na Jasną Górę w dn.17-19 maja.
Dla instruktorów konferencja 18 maja o godz.15.
Zgłoszenia do końca kwietnia.
Szczegóły w załącznikach.

Pielgrzymka ZHP na Jasną Górę.pdf

Harcerskie dni skupienia PDF Drukuj

"Błogosławiony ks. S. Wincenty Frelichowski przewodnikiem wiary dla każdego harcerza i skauta"

Serdecznie zapraszam wędrowników, instruktorów na Harcerskie dni skupienia, które odbędą się w dniach 24 - 26 marca w parafii Chrystusa Króla na Targówku (ul. Tykocińska 27/35).

ks. Marek Zdanowicz
kapelan hufca Warszawa-Praga-Południe

Harcerska Droga Krzyżowa PDF Drukuj

Zapraszam wszystkie środowiska harcerskie naszej chorągwi na nabożeństwo harcerskiej Drogi Krzyżowej organizowane przez Stowarzyszenie Harcerzy Seniorów Okęcie w sobotę 16 marca o godz.15.30 w kościele św.Jakuba w Warszawie.

Kapelan Chorągwi - kontakt

ks. phm. Rafał Łaskawski