Zbiórka referatu wędrowniczego

POROZMAWIAJMY O… obozach wędrownych!
Tym razem Referat Wędrowniczy Chorągwi Stołecznej zaprasza na spotkanie dyskusyjne, które odbędzie się 6 grudnia o godz. 18:30 w Hufcu Warszawa-Ochota (ul. Raszyńska 22a). Ponieważ duże przedsięwzięcia takie jak obozy wędrowne warto planować z wyprzedzeniem, już dziś zapraszamy do udziału w 1 spotkaniu z serii POROZMAWIAJMY O…
W odróżnieniu od cyklu ROZWIŃ SIĘ, który promuje samorozwój (umiejętności, wiedzę, kompetencje), seria POROZMAWIAJMY O… ma być miejscem wymiany doświadczeń związanych z pracą drużyny wędrowniczej oraz możliwością odpowiedzi na nurtujące pytania. Dlatego zapraszamy przede wszystkim kadrę i funkcyjnych drużyn wędrowniczych. Jednak jeśli interesuje Cię temat a nie jesteś w kadrze drużyny, również zapraszamy do udziału w dyskusji.
Spotkanie poprowadzi pwd. Maciej Rasiński HR – doświadczony drużynowy wędrowniczy z Chorągwi Białostockiej. Maciek miał okazję współpracować z Wydziałem Wędrowniczym GK, współorganizować warsztaty Open Your Mind oraz był członkiem namiestnictwa wędrowniczego.
Zgłoszenia przez formularz na stronie  https://porozmawiajmy1.zgloszenia24.pl/
phm. Małgorzata Szwed
Szefowa Referatu Wędrowniczego
Chorągwi Stołecznej ZHP

Może Ci się spodobać...