Spotkanie programowców

Drodzy Programowcy!

Przypominam, że spotykamy się już niedługo – 24 października 2016 (poniedziałek) o godzinie 18:00, Cytadela ul. Skazańców 25.

Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej (oddział Muzeum Niepodległości, sala kinowa oraz cele)

Muzeum jest otwarte o tej godzinie tylko i specjalnie dla nas (proszę zwrócić uwagę na planowane utrudnienia w komunikacji miejskiej – w metrze tego dnia).

Spotkanie planujemy zakończyć około godziny 20:30.

Spotkanie przygotowane jest z myślą o instruktorach komend hufców odpowiedzialnych za wsparcie programowe oraz ich zespołów.

W planie spotkania:

• inspiracja programowa:
    pokaz lekcji przygotowanej dla harcerzy, jako wsparcia w wychowaniu patriotycznym
  • część organizacyjna:
    podsumowanie święta chorągwi 1.X, plan programowy IX-XII 2017, szacunkowy budżet
  • panel warsztatowy:
    o problemach i tendencjach wychowawczych, metodykach względem zmieniającej się sytuacji w oświacie, specjalnościach w naszej chorągwi

Uprzejmie proszę o potwierdzenie mailowe, ilu osób z każdego hufca możemy się spodziewać.

Czuwaj

hm Sylwia Adamczuk
członkini komendy chorągwi d.s. programu