Zapraszamy na spotkania Alpha

Spotkania Alpha Stołeczna to miejsce gdzie będziesz mógł zjeść przepyszne jedzenie, poznać nowych ludzi, porozmawiać na temat wiary, życia czy tego co dla Ciebie jest ważne, a nawet zaliczyć wymagania na stopień HO czy Naramiennik Wędrowniczy.

Alpha jest serią 9 spotkań poruszających podstawy wiary chrześcijańskiej. Każde spotkanie podejmuje inny temat i daje możliwość dyskusji. Alpha odbywa się na całym świecie i każdy jest na niej mile widziany, bez względu na wiarę, pochodzenie czy przekonania. Prowadzona jest w kawiarniach, kościołach, uczelniach, domach, barach – wszędzie, gdzie jest to tylko możliwe. Każda Alpha jest trochę inna, choć są trzy rzeczy, które pojawiają się zawsze: jedzenie, wykład, dyskusja.

Alpha Stołeczna skierowana jest do harcerzy i instruktorów powyżej 16 roku życia, z różnych organizacji harcerskich.

START – 6 marca 2018 r. godz. 19:00
ul. Piaskowa 4, Siedziba Chorągwi Stołecznej ZHP

Zgłoszenia: www.alpha2018.zgloszenia24.pl

facebook: @alphastoleczna |  instagram: alpha.stoleczna | email: alpha@stoleczna.zhp.pl