Spadochroniarstwo wczoraj i dziś

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie pod hasłem „Spadochroniarstwo wczoraj i dziś” organizowane przez uczestników I Harcerskiego Kursu Spadochronowego „Czasza”. Spotkanie odbędzie się 14 czerwca o godzinie 17:30 w siedzibie Chorągwi Stołecznej ZHP przy ul. Piaskowej 4. W trakcie spotkania przybliżymy wszystkim zainteresowanym tematykę spadochroniarstwa w Polsce. Takiego, jakie poznaliśmy na naszym kursie. Chcemy porozmawiać o tym, jaka przyszłość czeka Harcerskie Spadochroniarstwo w Chorągwi Stołecznej ZHP.

W programie spotkania:

  • relacja z I Harcerskiego Kursu Spadochronowego „Czasza”,
  • krótkie slajdowisko dotyczące historii spadochroniarstwa i Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej,
  • spotkanie z gośćmi: Rafał Popławski i Maciej Janicki,
  • przedstawienie współczesnych trendów w spadochroniarstwie,
  • konkurs: formacje 4way dla uczestników spotkania,
  • poczęstunek i bufet kawowy.

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy są zainteresowani spadochronami i którzy chętnie wysłuchają młodych skoczków spadochronowych.

phm. Daniel Szatkowski 
wraz z uczestnikami I Harcerskiego Kursu Spadochronowego „Czasza”

Może Ci się spodobać...