Stołeczne seminarium namiestników – już 4 marca

Druhny i Druhowie,

Spotkajmy się! Rozmawiajmy! Niech kubki z herbatą parują! Niech gwar rozmów rozedrze zimową ciszę!

Już w marcu czeka nas trzecia edycja seminarium namiestników. Można śmiało powiedzieć, że jest to prawdziwe święto namiestników i wszystkich osób, które w swojej instruktorskiej służbie wspierają namiestnictwa. Idea zrodziła się w głowie niesamowicie aktywnej instruktorki Hufca Warszawa Wola,

phm. Agaty Gotowczyc. Ta idea, którą pewnie zapoczątkowała zwykła, najzwyczajniejsza w świecie myśl znalazła bardzo wielu zwolenników. Dzięki temu mamy za sobą już dwie edycje seminarium namiestników i z ogromną niecierpliwością czekamy na kolejne.

Warto zwrócić uwagę, że każde kolejne seminarium jest kontynuacją poprzedniego. W tym roku zagłębimy się w temat, który został poprzednio uznany jako jedno z kluczowych pól działania namiestnictwa. Zatem myślą przewodnią tegorocznej zbiórki będzie wsparcie metodyczne drużynowych.

W ramach tego głównego tematu skupimy się na trzech kluczowych kwestiach:

  • Warsztatach metodycznych
  • Planach Pracy
  • Wizytacjach

Niewątpliwie są to obszary niesamowicie ciekawe, ale przy okazji rodzące wiele problemów w codziennej pracy każdego namiestnika. Dlatego mam ogromną nadzieję, że każdy problem, który może przerażać w samotności nie oprze się stołecznej wspólnocie namiestników.

Trzecia edycja seminarium namiestników odbędzie się 4 marca 2014 roku w godzinach 18:00 – 21:00 w siedzibie Chorągwi Stołecznej. Bardzo prosimy o punktualne przybycie.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 28 lutego 2014 roku. Po tym terminie każdy przypadek będzie rozpatrywany indywidualnie. Zachęcamy do niezwlekania z zapisami. Dzięki szybkim zapisom będziemy mogli się jeszcze lepiej dla Was przygotować.

Zgłaszamy się pod tym adresem

Tegoroczne seminarium odbywa się pod patronatem medialnym bloga:  namiestnictwo.wordpress.com

Czuwaj!

phm. Michał Maciąg

szef III Seminarium Namiestników Chorągwi Stołecznej ZHP

 

Może Ci się spodobać...