Sędzia PZSS – zaproszenie na kurs

Kapituła Harcerskiej Odznaki Strzeleckiej Chorągwi Stołecznej ZHP zaprasza na tegoroczny kurs na licencję sędziego strzelectwa sportowego PZSS II klasy. Szkolenie odbędzie się w niedzielę 7 października, w siedzibie Chorągwi Stołecznej ZHP. Koszt udziału 66,60 zł (w tym wydanie licencji).

Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do zdania egzaminu na  licencję sędziego strzelectwa sportowego PZSS klasy III oraz popularyzacji sportów strzeleckich wśród młodzieży i dorosłych. Możliwa jest także aktualizacja i uzupełnienie wiedzy osób posiadających licencję i przedłużenie uprawnień do 2020.

Szczegóły organizacyjne, w tym warunki uczestnictwa oraz informacje o płatności i zgłoszeniach znajdują się w komunikacie organizatora (zobacz komunikat w pliku PDF).

Szkolenie realizowane w ramach:

akademia soevj-01 5 żywioł identyfikator-01