Rejs „Warszawską Nike” po Zatoce Gdańskiej

W imieniu Zespołu Pilota Chorągwi Stołecznej zapraszamy na niesamowitą przygodę i spróbowanie swoich sił na najprawdziwszym jachcie morskim „Warszawska Nike”.

Dla kogo? Dla zastępów, dla Rad Drużyn, dla HSów, dla wędrowników, akademików oraz zespołów instruktorskich w układzie 9-osobowym (co najmniej 1 pełnoletni opiekun na 8 uczestników). Nie trzeba znać się na żegludze i mieć doświadczenia – oprócz Was na pokładzie znajdzie się Kapitan oraz oficerowie przeszkoleni i doświadczeni w rejsach morskich.

Kiedy? W dowolnym terminie wybranym przez zgłaszającą się załogę pomiędzy 25 maja a 8 czerwca 2019 r – do wyboru Rejsy 3,5 dnia oraz 7 dni

Gdzie? Rejsy odbędą się po Zatoce Gdańskiej

Za ile? 450 zł od uczestnika w przypadku Rejsów 3,5 dniowych oraz 900 zł od uczestnika w przypadku Rejsów 7 dniowych

Warszawska Nike jest 12 osobowym jachtem morskim, wygodnym i bezpiecznym. Zatoka Gdańska jest ciekawym akwenem pozwalającym poznać specyfikę żeglugi po słonej wodzie i zachęcić do dalszych wypraw morskich. Podczas Rejsu będziemy nocować w ciekawych portach, na pokładzie naszego jachtu oraz zakosztujemy nocnej żeglugi.

Szczegóły i kontakt znajdziecie w KOMUNIKACIE ORGANIZATORA