Rejs na Zawiszy Czarnym

DCF 1.0

Druhny I Druhowie,
Zapraszamy instruktorów, starszyznę, wędrowników i harcerzy starszych – członków Chorągwi Stołecznej ZHP do wzięcia udziału w rejsie morskim flagowym żaglowcem ZHP „Zawisza Czarny” na trasie Gdynia-Sztokholm organizowanym przez Zespół Pilota naszej chorągwi w dniach 25.08-3.09.2017 r. Odpłatność za rejs około 1800 zł (może ulec zmianie na plus lub minus). Płatność w ratach – przedpłata 300zł jeszcze w grudniu br.
Nadeszła już umowa na wynajęcie nam żaglowca. Zgodnie z nią do 13.12 musimy wpłacić zaliczkę w dużej mierze finansowaną z wpłat uczestników. Stąd konieczność tak wczesnego wpłacenia zaliczki.
Numer konta 78114010100000542478001041 Z dopiskiem „Zawisza 2017”. Pozostałe wpłaty będziemy przyjmować w 3 ratach.
Zachęcam zespoły harcerskie (zastępy wędrownicze, drużyny ,kręgi instruktorskie pojedynczych instruktorów, wędrowników) do zgłoszeń na adres pilot@stoleczna.zhp.pl Nie trzeba być wodniakiem, kwalifikacje żeglarskie nie są wymagane!

Czuwaj!
Pilot Chorągwi Stołecznej
Hm. Piotr Nasiadko

fot. CC BY-SA 3.0 Piotr Berliński [https://commons.wikimedia.org/wiki/File:SyZawiszCzarnyII.jpg]