Przy ognisku o pracy z kadrą

 Ostatnia w tym roku harcerskim zbiórka PRACY Z KADRĄ będzie miała niecodzienny klimat. Spotykamy się przy harcerskim ognisku, aby wzajemnie inspirować się do działań.

Chcielibyśmy z jednej strony podsumować tegoroczne dokonania w pracy z kadrą w hufcach, a z drugiej wybiec myślą naprzód i podzielić się tym, co chcielibyśmy zrobić w kolejnym roku. Zachęcamy Was do przygotowania się do spotkania. Wybierzcie działanie z obszaru szeroko pojętej pracy z kadrą hufca, z którego jesteście zadowoleni. Podzielimy się tymi doświadczeniami w czasie ogniska.  

Zapraszamy członków komend ds. pracy z kadrą oraz komendantów hufców. Spotykamy się we wtorek, 24 czerwca o godzinie 19.00  w Harcerskim Ośrodku Specjalności (HOS, ul. Zaruskiego 6). W ognisku weźmie udział wyjątkowo cała komenda chorągwi. 

Zapraszamy szczególnie gorąco reprezentacje hufców, które wcześniej nie brały udziału w naszych kwartalnych spotkaniach. Zbiórka będzie dobrą okazją do nowego otwarcia. 

Może Ci się spodobać...