Prowadzenie rozmów i mediacji. Warsztaty PRACY Z KADRĄ.

Ostatnia z cyklu kwartalnych zbiórek dla instruktorów ds. pracy z kadrą w 2013 roku zajmie się tematem z obszaru pracy przełożonego z podopiecznym. Konkretnie na warsztat bierzemy „PROWADZENIE ROZMÓW I MEDIACJI”.

U podstaw zajęć leży twierdzenie, że to właśnie rozmowa jest podstawową formą pracy z kadrą. Przekonajmy się więc, że prowadzenie rozmów to również ważna umiejętność instruktora, umiejętność którą można i należy szlifować. Mediacje zaś to szczególny rodzaj prowadzenia rozmowy między stronami. Często w pracy z kadrą mamy do czynienia z różnicą zdań i wówczas zdolność doprowadzenia rozmowy do konstruktywnego rozwiązania jest bardzo przydatna.

 

Adresatami zbiórki są w pierwszej kolejności hufcowi instruktorzy ds. pracy z kadrą lub osoby, które obszar pracy z kadrą mają w swoich obowiązkach. Dodatkowo, każdy uprawniony uczestnik może „zabrać” na zbiórkę jednego instruktora którego wybierze z grona kadry swojego hufca. Może być to namiestnik, komendant szczepu, a nawet doświadczony drużynowy. Można to traktować jako wyróżnienie wybranego instruktora. 

Zbiórka odbędzie się w sobotę 7 grudnia w godz. 10.30-14.30 na Mokotowie. Dokładne miejsce zostanie podane zgłoszonym uczestnikom. 

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza do piątku 6 grudnia do końca dnia

Czuwaj!

phm. Agata Gotowczyc i hm. Marcin Adamski

Może Ci się spodobać...