Praca z Prawem Zucha. Zbiórka namiestników zuchowych

Namiestniku!

JAK Twoi drużynowi zuchowi pracują z Prawem Zucha? CZY dobrze przygotowują się do Obietnicy Zuchowej i czy faktycznie jest to niezwykłe wydarzenie w gromadzie? A na koniec, CZY orientujesz się ile zuchów zdobywa gwiazdki zuchowe w Waszych gromadach zuchowych?

Oczywiście takich statystyk prowadzić nie będziemy, ale jeżeli są to dla Ciebie ważne tematy i zastanawiasz się jak wesprzeć swoich drużynowych zuchowych w tych obszarach, to zapraszam na kolejne spotkanie Namiestników Zuchowych.

Kiedy: 15 kwietnia godz. 18.00 – 19.30 | Gdzie: siedziba Chorągwi Stołecznej | Dla kogo: namiestnicy zuchowi, osoby wspierające środowiska zuchowe | Zgłoszenia: do 13 kwietnia mailowo na adres zuchy@stoleczna.zhp.pl 

Czuwaj!

hm. Agnieszka Ducka

Może Ci się spodobać...