Poznaj skautów z Kanady!

W dniach 23 – 27 lipca 2020 r. do Warszawy przyjedzie patrol kanadyjskich skautów (9 chłopców w wieku 14 – 17 lat i 2 dorosłe liderki). Następnego dnia wybierają się na Europejskie Jamboree 2020 do Gdańska.

Skauci chcieliby poznać stołecznych harcerzy i pozwiedzać Warszawę (napisali, że chętnie pójdą do Muzeum Harcerstwa i do Muzeum Powstania Warszawskiego). Chętnie wzięliby też udział w zbiórce lub innych harcerskich aktywnościach. Są bardzo otwarci i elastyczni.

Forma spędzenia z nimi czasu może być bardzo dowolna i w zakresie jaki będzie dla Was wygodny. To może być gościna w swojej harcówce, home hospitality, wspólne zwiedzanie Muzeum, zaproszenie na zbiórkę. Z każdej propozycji na pewno bardzo się ucieszą 🙂

Zapraszamy do współpracy indywidualnych harcerzy jak i całe drużyny!

Jeżeli jesteście zainteresowani poznaniem skautów z Kanady, proszę o kontakt – zagranica@stoleczna.zhp.pl

Foto: facebook Scouts Canada

Może Ci się spodobać...