Poszukujemy programistów!

Poszukujemy chętnych do nowo tworzonego zespołu programistów.

Zespół ten w dłuższym okresie będzie zajmował się rozwojem dla Chorągwi Stołecznej ZHP internetowego systemu zarządzania na bazie systemu już funkcjonującego.

Wymagana:

• znajomość języka PHP lub innego języka wykorzystywanego do programowania aplikacji internetowych,
  • dobra orientacja w programowaniu obiektowym.

Prace będą głównie wykonywane zdalnie z wykorzystaniem systemu kontroli wersji oraz narzędzi zarządzania projektami. Członkowie zespołu będą mieli możliwość zdobycia doświadczenia i referencji z udziału w realizacji dużego projektu informatycznego.

Do zespołu zapraszamy także osoby, które są zainteresowane tematyką programowania, znają jego podstawy, i chciałyby uczyć się pod okiem bardziej doświadczonych programistów i podejmować prostszych zadań. Dla takich osób możliwe będą spotkania doszkalające.

Zgłoszenia, zawierające umiejętności i opis dotychczasowego doświadczenia, należy przesłać na adres rekrutacja@stoleczna.zhp.pl do dnia 13 maja 2014r.

Czuwaj!