Polsko-Niemiecka Nagroda Młodzieży 2014-2016. Wygraj 4000 euro

Zachęcamy do udziału w konkursie pod hasłem „changes/chances@work” organizowanym przez Polską – Niemiecką Wymianę Młodzieży.

Ø  Czy w 2015 roku planujecie spotkanie młodzieży z Polski i Niemiec (oraz ewentualnie kraju trzeciego)?

Ø  Czy wspólnie z młodzieżą chcecie poszukać odpowiedzi i ciekawych pomysłów na wyzwania współczesnego rynku pracy?

Ø  Czy chcielibyście otrzymać od PNWM większe dofinansowanie na organizację polsko-niemieckiego spotkania młodzieży, a także wsparcie metodyczne w jego przeprowadzeniu?

Ø  Czy interesuje Was szansa otrzymania nagrody pieniężnej w wysokości 2000 euro?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedzieliście twierdząco, zapraszam do udziału w konkursie! Wystarczy przedstawić swój pomysł na projekt, przesyłając za pośrednictwem formularza online krótki szkic. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30.09.2014 r.

 

Najciekawsze projekty  podejmujące kwestię orientacji zawodowej młodych ludzi i ich sytuacji na rynku pracy wyróżnimy Polsko-Niemiecką Nagrodą Młodzieży 2014-2016 oraz nagrodami finansowymi i rzeczowymi.

Wszelkie informacje o konkursie, a także formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie internetowej PNWM:www.pnwm.org/nagroda.

W przypadku pytań odnośnie Polsko-Niemieckiej Nagrody Młodzieży „changes/chances@work” zachęcam do kontaktu z organizatorem: E-mail: nagroda@pnwm.org,  a także pod numerem tel.: 22 518 89 29.

phm. Wojtek Puchacz

pełnomocnik Komendy Chorągwi ds. zagranicznych

Może Ci się spodobać...