Polowa Zbiórka Harcerstwa Starszego

Travel Trip Map Direction Exploration Planning Concept

Druhny i Druhowie!

Po raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić Harcerzy Starszych na Zlot, który przygotowany jest specjalnie dla nich!
W tym roku idziemy O krok dalej!
Czego się spodziewać? Dużej dawki harcenergii, wspaniałej przygody i najlepiej spędzonego czasu w najlepszym towarzystwie! Odgrzebując stare legendy wpadliśmy na trop kryminalnej zagadki…Tylko harcerze starsi mogą pomóc nam ją rozwiązać!
Tegoroczna Polowa Zbiórka Harcerstwa Starszego odbędzie się 29.04 – 3.05.2017 r. w Korzkwi niedaleko Krakowa.
Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod linkiem: www.pzhsrejstracja.hmcloud.pl
Koszty uczestnictwa wynoszą:
135 zł od osoby – dla patroli, które zgłoszą się między 19 marca a 8 kwietnia 2017 r.
UWAGA: Limit miejsc dla uczestników został przewidziany na 400 osób. Po przekroczeniu tej liczby zgłoszeń kolejne patrole trafiać będą na listę rezerwową.
Wszystkie informacje i regulamin dostępne są na stronie:  www.pzhs.zhp.pl
Prosimy o przekazanie tej wiadomości do Waszych Hufców i Drużyn Starszoharcerskich.

Czekamy na Harcerzy Starszych z całej Polski!

Czuwaj!
Komenda PZHS 2017