PEN PALS ze skautami z USA?

Dzięki wyprawie na Bike Jamboree, pojawiła się możliwość dla młodszych harcerzy prowadzenia korespondencji ze skautami w formie Pen Pals – Korespondencyjnych Przyjaciół 😉

I am trying to find a unit of younger scouts to be Pen Pals with one of our Cub packs. Can you help connect me?

The Cubs are ages 7-12 and they would like to get to know about other Cub Scouts in the world; what do they like to do, what rank are they, how long they have been a scout, these types of things.

Skauci pochodzą ze Stanów Zjednoczonych i mają od 7 do 12 lat. Amerykańscy skauci chętnie poznaliby harcerzy, dowiedzieli się między innymi co lubią robić, jakie mają stopnie i odznaki i jak długo działają w ZHP. To może być wspaniała przygoda na dłużej!

Chętne osoby i środowiska prosimy o kontakt z Chorągwianą Pełnomocniczką ds. Zagranicznych: zagranica@stoleczna.zhp.pl

fot. Konrad Kmieć | ZHP