PAKIET PLUS HAL 2019

Zgodnie z zapowiedziami i informacjami przekazanymi na ostatniej Odprawie Komendantów Hufców – z przyjemnością informujemy, że Komenda Chorągwi Stołecznej podjęła Uchwałę nr 15/IV/2019 z dnia 24 maja 2019 r. w sprawie wsparcia zadania publicznego realizowanego przez Chorągiew Stołeczną pod nazwą Harcerska Akcja Letnia 2019.

Czym jest Projekt PAKIET PLUS?

Projekt PAKIET PLUS jest przeznaczony dla wszystkich wypoczynków (obozów, kolonii, rejsów, obozów wędrownych dla wszystkich grup metodycznych organizowanych przez i dla uczestników z Chorągwi Stołecznej w Polsce lub za granicą) umieszczonych na tej liście .

Wypoczynki otrzymają określoną liczbę bonów, o wartości 1000 zł każdy. Można wybrać bony do jednego sklepu lub kilka do jednego.

Gdzie można zrealizować bony?

Woda i bezpieczeństwo
KEVISPORT
ul. Białowieska 7/9, 04-063 Warszawa

Gastronomia
Art. Gastro
ul. Prochowni 10, 05-092 Łomianki

Pionierka/kwatermistrzostwo/materiały programowe
Leroy Merlin Arkadia
al. Jana Pawła II 82, 00-175 Warszawa

Ile bonów dostanie mój obóz?

• Obóz leśny dla 100 i mniej osób  – 3 bony
  • Obóz leśny dla powyżej 100 osób – 3 bony + duża gwiazda
  • Obóz na bazie dla 50 i mniej osób – 2 bony
  • Obóz na bazie dla powyżej 50 osób – 2 bony + mała gwiazda
  • Obóz wędrowny – 1 bon

Jak dokonać zakupów?

W celu dokonania wyboru pakietu należy wypełnić ankietę (odpowiednią dla swojego obozu) do 31 maja 2019 r.

ANKIETA DLA OBOZÓW LEŚNYCH
ANKIETA DLA OBOZÓW NA BAZIE
ANKIETA DLA OBOZÓW WĘDROWNYCH

Zakupów trzeba dokonać w terminie od poniedziałku 3 czerwca do poniedziałku 10 czerwca 2019 włącznie. Dokładny opis sposobu dokonywania zakupów znajduje się w regulaminie.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy dokładnie przeczytać REGULAMIN. W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt ze skarbnikiem Chorągwi skarbnik@stoleczna.zhp.pl

Zdjęcie: fot. Agnieszka Madetko-Kurczab | ZHP