hm. Bartosz Kowalewski

Funkcja: Członek komendy Chorągwi Stołecznej ZHP Rozkaz i data powołania: L. 7/2012 16.06.2012 Opis funkcji: link Kariera harcerska Od 25 lat w ZHP pełniłem funkcję drużynowego 232 WDH Wagabunda, komendant

hm. Paulina Gajownik

Funkcja: Komendantka Chorągwi Stołecznej ZHP Rozkaz i data powołania: L. 7/2012 16.06.2012 Opis funkcji: link Kariera harcerska Instruktorka Hufca ZHP Warszawa-Wola. Była drużynową 100 WDH-ek Galaktyka, komendantką Szczepu 100 WDHiGZ,

Szefowie Hufcowych ZKK/Członkowie komend hufców ds. kształcenia

HUFIEC KONTAKT INSTRUKTOR KH DS. KSZTAŁCENIA CENTRUM hm. Marcin Maryl ziutazky@gmail.com CENTRUM hm. Jakub Jerzy Czarkowski jakubczarkowski@wp.pl LEGIONOWO phm. Monika Gawryś monika.gawrys@op.pl WOŁOMIN phm. Szymon Chaciński biuro@wolomin.zhp.pl MOKOTÓW phm. Joanna

Program rozwoju

Program rozwoju chorągwi przyjmowany jest przez zjazd chorągwi jako główny dokument określający kierunki i cele rozwoju na cztery lata. Komenda chorągwi zainicjowała proces tworzenia i konsultacji programu rozwoju chorągwi na

Aktualność 1

W maju komenda chorągwi przyjęła do realizacji “Projekt Chorągiew Stołeczna ZHP 2018”. Celem projektu jest przedłożenie zjazdowi w 2014 roku projektu programu rozwoju chorągwi na lata 2014-2018, który byłby efektem

Hufcowi instruktorzy ds. pracy z kadrą

Hufiec Imię i nazwisko Adres e-mail Błonie Katarzyna Cackowska katarzyna.cackowska@wp.pl Legionowo Piotr Korczak prezespiotr@op.pl Legionowo Ada Brzostowicz ada.brzostowicz@gmail.com Milanówek Monika Piekut monique.piekut@gmail.com Mokotów Joanna Kubiaczyk joanna.kubiaczyk@mokotow.zhp.pl Wawer Kasia Świątek k.w.swiatek@gmail.com

Hufcowi instruktorzy ds. programowych

Hufiec Imię i nazwisko Adres e-mail Błonie Monika Psujek monika.psujek@zhp.net.pl Celestynów Anna Wiśniewska anna.wisniewska@zhp.net.pl Garwolin Anna Piwowarczyk apiwowarczyk@garwolin.zhp.pl Legionowo Lidia Kaszuba lidkakaszuba@gmail.com Milanówek Monika Piekut monique.piekut@gmail.com Mokotów Joanna Nurek joanna.nurek@mokotow.zhp.pl

e-FORMULARZE

– zgłoszenie na przedsięwzięcie organizowane przez ChKSI  – wniosek o nadanie / przedłużenie uprawnień  – zgłoszenie na posiedzenie KSI   

KSI – TERMINARZ

Terminy posiedzeń Miesiąc Termin posiedzenia Termin składania dokumentów Wrzesień 2014 15.09 01.09 Październik 2014 09.10 25.09 Listopad 2014 03.11 20.10 Grudzień 2014 11.12 27.11 Styczeń 2015 12.01 29.12 Luty 2015