Program rozwoju

Program rozwoju chorągwi przyjmowany jest przez zjazd chorągwi jako główny dokument określający kierunki i cele rozwoju na cztery lata. Komenda chorągwi zainicjowała proces tworzenia i konsultacji programu rozwoju chorągwi na

Aktualność 1

W maju komenda chorągwi przyjęła do realizacji “Projekt Chorągiew Stołeczna ZHP 2018”. Celem projektu jest przedłożenie zjazdowi w 2014 roku projektu programu rozwoju chorągwi na lata 2014-2018, który byłby efektem

Hufcowi instruktorzy ds. pracy z kadrą

Hufiec Imię i nazwisko Adres e-mail Błonie Katarzyna Cackowska katarzyna.cackowska@wp.pl Legionowo Piotr Korczak prezespiotr@op.pl Legionowo Ada Brzostowicz ada.brzostowicz@gmail.com Milanówek Monika Piekut monique.piekut@gmail.com Mokotów Joanna Kubiaczyk joanna.kubiaczyk@mokotow.zhp.pl Wawer Kasia Świątek k.w.swiatek@gmail.com

Hufcowi instruktorzy ds. programowych

Hufiec Imię i nazwisko Adres e-mail Błonie Monika Psujek monika.psujek@zhp.net.pl Celestynów Anna Wiśniewska anna.wisniewska@zhp.net.pl Garwolin Anna Piwowarczyk apiwowarczyk@garwolin.zhp.pl Legionowo Lidia Kaszuba lidkakaszuba@gmail.com Milanówek Monika Piekut monique.piekut@gmail.com Mokotów Joanna Nurek joanna.nurek@mokotow.zhp.pl

e-FORMULARZE

– zgłoszenie na przedsięwzięcie organizowane przez ChKSI  – wniosek o nadanie / przedłużenie uprawnień  – zgłoszenie na posiedzenie KSI   

KSI – TERMINARZ

Terminy posiedzeń Miesiąc Termin posiedzenia Termin składania dokumentów Wrzesień 2014 15.09 01.09 Październik 2014 09.10 25.09 Listopad 2014 03.11 20.10 Grudzień 2014 11.12 27.11 Styczeń 2015 12.01 29.12 Luty 2015

KSI – KSZTAŁCENIE

Realizując swoje zadania Komisja prowadzi również – zarówno samodzielnie jak i we współpracy z ZKK Ch., formy szkoleniowe dedykowane: – opiekunom prób instruktorskich, w zakresie Systemu SI, zasad procedowania przez

KSI – WYCIĄG Z REGULAMINU CHKSI

Cały regulamin Komisja działa w oparciu o Uchwałę nr 40/XXXVI Rady Naczelnej ZHP z dnia 6 marca 2011 r. w sprawie systemu stopni instruktorskich.  Wyżej wymieniona uchwała określa zasady zdobywania

Komisja Stopni Instruktorskich

Stopnie instruktorskie wyznaczają drogę rozwoju instruktorskiego.  Odzwierciedlają wiedzę, dojrzałość społeczną, umiejętności wychowawcze i doświadczenie instruktora zgodne z ideą stopnia.  Zdobycie stopnia nie wymaga pełnienia funkcji  na określonym poziomie struktury organizacji.

Hufce Chorągwi Stołecznej ZHP

  Hufiec Błonie im. Edwarda Przybysza Komendant: phm. Tomasz Kotecki tel. 511-494-200 tomasz.kotecki@zhp.net.pl ul. Lipowa 3 05-860 Płochocin e-mail: blonie@zhp.pl Hufiec Celestynów im. Bohaterów Akcji pod Celestynowem Komendant: hm. Janina Skrzypiec