Oko w oko z Sekretarzem Generalnym WOSM

21 maja możecie spotkać się z Sekretarzem Generalnym i Dyrektorem Globalnym WOSM. Takiej wizyty nie było w Polsce już od dawna! Co więcej, w najbliższą środę to Wy możecie spotkać się z najważniejszymi postaciami światowego skautingu. Co zrobić, by wziąć udział w spotkaniu ze Scottem Tearem i Göranem Hägerdalem?

 

– przyjechać do Warszawy w mundurze

– mieć co najmniej 18 lat

– mówić po angielsku

– zgłosić się do Wydziału Zagranicznego do 15 maja. Zgłoszenia należy wysyłać na wza@zhp.pl podając swoje imię i nazwisko oraz stopień, numer telefonu, informację w jakiej metodyce działacie i skąd jesteście.

 

Do udziału w spotkaniu szczególnie zachęcamy drużynowych. A jeśli chcecie, by Wasze spotkanie z gośćmi z WOSM trwało dłużej, zgłoście się także do gry miejskiej, w której wezmą oni udział.

 

Spotkanie odbędzie się 21 maja w godzinach 15:30-17:30 w siedzibie Głównej Kwatery. Gra miejska zostanie zorganizowana między 12:30 a 14:30.

 

phm. Wojtek Puchacz

pełnomocnik Komendy Chorągwi ds. zagranicznych

Może Ci się spodobać...