Odwołane szkolenie z teorii we współczesnej turystyce

Szanowni Państwo,

niestety nie udało nam się zebrać minimalnej liczby 10 osób potrzebnych do rozpoczęcia naszych warsztatów świadomego podróżowania 8 grudnia. W związku z tym z żalem jestem zmuszony odwołać niedzielne spotkanie na Piaskowej. Natomiast jeżeli nadal chcą i mogą Państwo przyjść na warsztaty w innym terminie, to zapraszam na te same warsztaty rozłożone na dwa dni:

1 część – środa 18 grudnia, godz. 18.00-22.00
2 część – piątek 20 grudnia, godz. 18.00-22.00

 

Warsztaty są oczywiście całkowicie darmowe. Miejsce szkolenia to KIK, ul. Freta 20/24A, Warszawa-Śródmieście. Sala multimedialno-konferencyjna. W tym terminie warsztaty odbędą się na pewno – liczba minimalna została już dawno przekroczona.

przepraszam za informację w ostatniej chwili, ale czekaliśmy na zgłoszenia z nadzieją dobicia do minimalnej liczby chętnych. Jeżeli są Państwo zainteresowani wzięciem udziału w nowym terminie, proszę o informację, abym mógł wpisać Państwa na listę.

pozdrawiam serdecznie i życzę dobrej zimy, co właśnie dała o sobie znać, 

Paweł Cywiński – post-turysta.pl

 

Czuwaj!
hm. Magdalena Dąbrowska

Może Ci się spodobać...