Odprawa komendantów hufców

Startup Stock Photos

Zapraszamy na kolejną odprawę komendantów hufców, która odbędzie się 17 listopada br o 17:45.

Odprawa w znaczniej części będzie poświęcona tematowi finansowania ZHP, który w związku z planowanymi zmianami dotyczącymi podstawowej składki członkowskiej, jest ostatnio bardzo szeroko omawiany w różnych gronach instruktorskich. Uważamy, że w tej dyskusji nie może zabraknąć głosu komendantów hufców. Zależy nam na tym, aby usłyszeć wasze stanowiska, propozycje lub wątpliwości, dlatego bardzo liczymy na Wasz aktywny udział w dyskusji. Zależy nam na tym, aby rozmowa toczyła się z udziałem osób, które są bezpośrednio zaangażowane w planowanie i późniejsze wdrażanie wprowadzonych zmian, dlatego do udziału w naszej odprawie zaprosiliśmy przedstawicieli władz naczelnych ZHP.

Może Ci się spodobać...