Odkryją przed Wami Warszawę!

Warto już teraz zarezerwować sobie czas we wtorek, 1 października. Po szkole, po zajęciach, po pracy. Zapraszamy gromady, drużyny, zastępy oraz patrole cywilne do udziału w propozycji programowej “MALI BOHATEROWIE WARSZAWY”.

Pod tym hasłem kryją się dwa działania. Gromady zuchowe zaprosimy do wypromowania (w ich macierzystych szkołach) konkursu plastycznego dla klas 0-3. Gromady, które najskuteczniej wypromują konkurs, mogą liczyć na atrakcyjne nagrody.

 Miejskie biegi na orientację to już propozycja dla wszystkich, którzy 1 października będą chcieli aktywnie spędzić popołudnie i wieczór. Trasy biegowe o różnym stopniu trudności, poprowadzą uczestników ulicami Warszawy, by odkryć przed nimi tajemnice czasów, ludzi i ich bohaterskich czynów.

Planowanym wydarzeniem akcentujemy  30. rocznicę odsłonięcia Pomnika Małego Powstańca, który został ufundowany przez stołecznych harcerzy. Symboliczny apel przy pomniku (ul. Podwale) bezpośrednio po biegach na orientację, o godzinie 20.00.

Szczegóły obu działań – konkursu i biegów – zostaną podane w pierwszych dniach września. Jednak już teraz wpiszcie imprezę w plan działań drużyn i zastępów. Spotkajmy się w jak największym gronie.

 

~kch

Może Ci się spodobać...