Na wakacje do Tunezji? Czemu nie!

Od 22 do 29 sierpnia w Tunezji odbędzie się 21. regionalny arabski zlot skautek. Każda organizacja spoza regionu arabskiego może wysłać na zlot 1 zastęp dziewcząt (do 7 osób) w wieku 14-18 lat pod opieką jednej dorosłej instruktorki. ZHP ma czas do połowy czerwca na odpowiedź, czy jesteśmy zainteresowani tą ofertą. Środowiska, które chciałyby skorzystać z zaproszenia w imieniu ZHP i reprezentować Polskę na zlocie, proszę o kontakt w nieprzekraczalnym terminie do 10 czerwca.

Wpisowe wynosi 215 USD do osoby (od harcerek i instruktorki), w tym m.in. zakwaterowane, wyżywienie i transport miejscowy. Należy dodać koszty podróży międzynarodowej.

W załącznikach znajdują się wszystkie informacje. Jeśli macie pytania, proszę o kontakt emailowy lub telefoniczny z Wydziałem Zagranicznym GK ZHP na wza@zhp.pl

phm. Wojtek Puchacz

pełnomocnik Komendy Chorągwi ds. zagranicznych

Może Ci się spodobać...