Monte Cassino / Łączymy pokolenia

Druhny i druhowie,

zapraszamy do udziału w wyprawie  – MONTE CASSINO 2014

W związku z 70. rocznicą bitwy pod Monte Cassino organizowany jest udział reprezentacji Związku Harcerstwa Polskiego w uroczystościach państwowych, które w dniach 17-18 maja 2014 r. odbędą się w Cassino oraz regionie Lacjum we Włoszech. Wyprawa „Łączymy pokolenia – Monte Cassino 2014” odbędzie się w dniach 13-21 maja br. Rekrutacja uczestników trwa do 21 marca br.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do koordynatora projektu z ramienia Komendy Chorągwi – hm. Roberta Borzeckiego robert.borzecki@zhp.net.pl

Koszt wyjazdu – składka zadaniowa – 300 zł, powinna być wpłacona na rachunek bankowy Chorągwi Stołecznej ZHP: 04 1140 1010 0000 5424 7800 1015

Wpłat należy dokonywać po uzgodnieniu z koordynatorem projektu, podając imię i nazwisko uczestnika wyjazdu, a w tytule przelewu: składka zadaniowa Monte Cassino 2014

 

Program wyprawy składać się będzie z następujących elementów: udział w głównych uroczystościach państwowych na Polskim Cmentarzu Wojennym w Cassino, udział w uroczystościach rocznicowych w Aquafondata i Piedimonte San Germano, przygotowanie miejsc pamięci do uroczystości, interaktywny program społecznościowy (socialmedia) realizowany w trakcie całej wyprawy „Rajd Honker”, udział w wydarzeniach towarzyszących w Cassino, program turystyczny.

Może Ci się spodobać...