Mixer programowy

Wszyscy fani specjalności uczestniczący w Zlocie Chorągwi „SYNERGIA”, już w najbliższą sobotę będą bawić się razem z nami. Bo sobota i niedziela na zlocie będą należeć do 5 żywiołu! Tradycyjnie – jak to na Mixerach bywa – czekają na Was specjalnościowe atrakcje. Będą nowości oraz dużo działań na wodzie.

W sobotę: technika i modelarstwo, elementy łączności, dyscypliny strzeleckie (karabinki i łuki), służba graniczna, ruchu drogowego i zabezpieczenia, pożarnictwo, ratownictwo oraz – NOWOŚĆ – krwiodawstwo, które ostatnio zdecydowanym krokiem weszło do naszego specjalnościowego świata. W niedzielę – tylko dyscypliny wodne, w idealnym miejscu czyli na Zalewie Zegrzyńskim, dokąd autokarami dotrze ok. 100 zgłoszonych osób.

Podczas Mixera patrole będą mogły zdobyć szczególne trofeum, czyli KOD dostępu do kategorii SUPREME w tegorocznej edycji obozowego konkursu programowego „Od przygody do pasji”. Podobnie jak w ubiegłym roku, nagrodą w tej kategorii będzie voucher 500 PLN na zakup sprzętu specjalnościowego.

Tegoroczny Mixer organizuje 5 żywioł, a konkretnie ponad 50 członków kadry specjalnościowej naszej chorągwi. Do zobaczenia na Zlocie!

Czuwaj!

hm. Marcin Adamski