Mistrzostwa w łucznictwie terenowym. Zaproszenie

Harcerski Klub Specjalnościowy STRZAŁA (Hufiec Mokotów) zaprasza wszystkich chętnych na tegoroczne amatorskie Mistrzostwa Chorągwi Stołecznej ZHP w łucznictwie terenowym. Zawody skierowane są do osób strzelających, jak i dla początkujących. Przed turniejem, można bezpłatnie wziąć udział w treningu przygotowującym. Sam udział w mistrzostwach także jest bezpłatny. Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.

Impreza odbędzie się już 14 października 2017 r. na terenie Harcerskiego Ośrodka Specjalności przy ul. Zaruskiego 6 (na Cyplu Czerniakowskim).

Kategorie wiekowe:

  • wędrownicy (16 – 21 lat)/ instruktorzy
  • harcerze starsi (13 – 15 lat),
  • harcerze (10 – 12 lat).

W dniach 2-6 października w godzinach 17:00-18:30 (lub do zmroku) można bezpłatnie wziąć udział w treningach na terenie Harcerskiego Ośrodka Specjalności przy ul. Zaruskiego 6 (można przychodzić bez wcześniejszego zgłaszania się).

Szczegóły dotyczące zgłoszeń i udziału w zawodach znaleźć można w komunikacie organizatora (pobierz komunikat w pliku PDF).

Więcej o tym, jak dokładnie wyglądają strzelania w tego typu zawodach znaleźć można pod tym linkiem.
Zawody poleca:

5 żywioł identyfikator-01

Może Ci się spodobać...