Miksujemy program!

MIXER PROGRAMOWY to propozycja specjalnie dla kadry. Od zastępowych, przez komendy drużyn, aż po kadrę programową hufców. Przepustką jest wyłącznie ciekawość i chęć inspirowania siebie i innych. 

Tematem przewodnim majowego MIXERA są specjalności. Już 24 maja, między godziną 10.00 a 15.00 na HOS-ie stołeczna kadra specjalnościowa zaproponuje Wam to, co najlepsze w harcerskich specjalnościach. Będzie więc pasja, będą emocje, współzawodnictwo i odkrywanie talentów. Dla wielu z Was – mamy nadzieję – spotkanie będzie okazją do poznania oferty specjalności harcerskich oraz najróżniejszych dziedzin specjalizacji.

Podczas MIXERA zaciera się granica…

pomiędzy organizatorami a uczestnikami. Chcemy zaprosić Was do współorganizowania wydarzenia. Jeśli chcecie pokazać coś innym, coś inspirującego, co można stosować w pracy zastępów i drużyn bo jest… fajne – macie taką okazję. Wasze formy mogą być krótsze i dłuższe, statyczne lub bardzo aktywne. Do Waszej dyspozycji oddajemy cały HOS. Zgłaszajcie swoje propozycje na adres marcin@stoleczna.zhp.pl

Aktualności mixerowe znajdziecie na Facebooku

 

 

 

 

 

Może Ci się spodobać...